HAKKIMIZDA - NETA GEMİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

İçeriğe git

Ana menü:

NETA GEMİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ


     

       
Firmamız 2011 Yılı Eylül ayında Çanakkale İlinde kuruldu   Çanakkale bölgesi , Güney Marmara , Kuzey Ege ve Gelibolu Yarımadası üzerinde yer alan gemi-tekne imalatı yapan Tersane ve Çekek Yerlerine teknik danışmanlık Proje ve Kontrol Mühendisliği Hizmeti  , Tekne sahiplerinin tüm evrak ve  bürokratik işlerini kolay ve sorunsuz halletmeleri için gerekli müşavirlik hizmetlerini vermeye devam ediyor.

     
       
Bugüne Kadar Bandırma ve  Çanakkale bölgesinde yer alan Balık Avlama gemilerin Uluslararası Tonilato Belgesi alması için  ölçülüp tekrar projelendirme hizmetini gerçekleştirdik
   
    
Yine Bölgemizde yer alan tekne imal yerlerinde gerçekleşen yeni inşaa , tadilat işlemlerini ve cins değişimleri işlemlerinde imalatçılara teknik destek verdik. Ulaştırma denizcilik Haberleşme Bakanlığından aldığımız yetki ile sac kalınlık ölçüm raporları hazırladık

       
Gezi Tekneleri yönetmeliği gereği özel teknelere Türkçe ve İngilizce Manueller hazırlama işlemlerini gerçekleştirdik. Belgelendirme aşamasında müşavirlik hizmetleri verdik.
      
       Hala size hizmet etmeye devam ediyoruz
. Bu amaçla

   
 VİZYONUMUZ

    
  Müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermek. Onların yatırımlarını değerli kılmaktır. Bu sebeple Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
         
         

      Sizin Tekneniz Bizim Teknemizdir.

 
Arama
Copyright 2016. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön