HİZMETLERİMİZ - NETA GEMİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

İçeriğe git

Ana menü:

    YENİ İNŞAA PROJE ve KONTROL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ

Her türlü yüzer aracın yeni inşasında idare  ve klas tarafından istenen tüm proje ve hesaplar eksiksiz ve hızlı şekilde uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.  Gemi Kontrolüne Yetkin Mühendislerimiz ile inşaa sırasında gerekli teknik desteği vermeye devam ediyoruz.

    TADİLAT PROJESİ HAZIRLAMA ve KONTORL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETİ

Tüm yüzer araçlarda boy verme , en genişletme yaşam mahali büyütme işlemlerinde  idare ve klas kurallarına uygun projelendirme hizmetlerine ve tadilat esnasında Gemi Kontrolüne Yetkin Mühendislerimiz ile teknik destek işlemleri veriyoruz.

    GEMİ CİNS DEĞİŞİMİ PROJELENDİRME HİZMETİ

Convertion adı verilen yüzer araçların cins değişimlerini idare ve klas kurallarına göre yapılması gereken değişikliklerin proje işlenmesi ve bunların gemi üzerinde uygulanması adına teknik destek veriyoruz.

ULTRASONİK SAC ÖLÇÜM HİZMETİ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından yetkili firmamız yetkili personeli ile sac kalınlık ölçüm hizmetini en doğru şekilde vererek teknenizin güvenliği ve sac değişimi konusunda aydınaltma

    CE BELGELENDİRME HİZMETİ

24 metreye kadar Özel Tekne ve Gezinti (Tenezzüh) Tekneleri için Ce Belgelendirme işlemleri için gerekli El Kitapları , Gerekli deney ve teknik dökümanları hazırlamaktayız.  

MEYİL DENEYİ VE STABİLİTE BUKLETİ HAZIRLAMA HİZMETİ

Gemi Kontrolüne Yetkin Mühendisler tarafından  teknenizin meyil deneyini yaparak,meyil raporu veya ihtiyacına göre stabailite bukletinizi hazırlıyoruz.

LİMAN EVRAK TAKİP ve MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Teknenizin liman ve idareden alınması gereken tüm evrak ve belgelendirme işlemlerini sorunsuzca ve mevzuata uygun şekilde belgeriniz almanıza yardımcı oluyoruz.

BİLİRKİŞİLİK HİZMETLERİ

Gemi ve teknenizin değerinin belirlenmesi , kazalarda hasar tespiti veya yükleme durumları ile ilgili sorunlarda Uzman Mühendislerimiz hizmetinizdedir.

SU ALTI SÖRVEY HİZMETLERİ

Dalgıç kadromuz ile kamera ile su altı çekimi , karina ve kinistin  temizliği su altı kaynak ve tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz

GAS-FREE SERTİFAKASYONU

Gemileriniz için bakanlıkça onaylı sertifikamızla, boğaz geçişlerinde veya ihtiyaç duyduğunuzda gaz ölçümleri yapılır uygun şartları sağlayan gemilere gaz free sertifikası düzenliyoruz. Sıcak-soğuk çalışma esnasında görevli personelimiz sürekli gaz ölçüm kontrolü yapıyoruz.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK HİZMETİ


Bünyesinde en az bir sgk lı eleman çalıştıran, tüm tehlike sınıflarındaki işletmeler (Fabrika, Atelye, Ofis, Apartman, Market ,Restaurant, Kafe ...v.b...) için 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasına göre , İş Güvenliği Uzmanı ihtiyacınıza Uzman kadromuzla destek veriyoruz

DPA HİZMETİ


Deignated Person Asshore (DPA) personelimiz ISM sistemi kurulmasına ve ISM manuellerini hazırlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 
Arama
Copyright 2016. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön